Mnozí Američané tvrdí, že je neprávem označujeme za hloupé. Kde se ovšem nachází pravda? Že by podobný pořad jako „I moudrý schybí”? Možná je tomu tak a možná ne…
Stiskni Enter pro hledání • Esc zavře
Mnozí Američané tvrdí, že je neprávem označujeme za hloupé. Kde se ovšem nachází pravda? Že by podobný pořad jako „I moudrý schybí”? Možná je tomu tak a možná ne…