Příběh o tom, jak se opilí chlapci s 2,5 promile alkoholu vydali do bordelu ve Spišské Nové Vsi. Nesmíme však zapomenout na to, že s nimi šel i pes a projít Dobšinský kopec s 2,5 promile je frajeřina. 🙂
Stiskni Enter pro hledání • Esc zavře
Příběh o tom, jak se opilí chlapci s 2,5 promile alkoholu vydali do bordelu ve Spišské Nové Vsi. Nesmíme však zapomenout na to, že s nimi šel i pes a projít Dobšinský kopec s 2,5 promile je frajeřina. 🙂