Neoficiální hokejová hymna, která nás může také bude doprovázet během MS 2011 v ledním hokeji. Song nazpívala Kristýna, která je známá zejména díky rádiovému hitu Horehroní. Tak co vy na to? Jaký je Váš názor po vyslechnutí písní?
Stiskni Enter pro hledání • Esc zavře
Neoficiální hokejová hymna, která nás může také bude doprovázet během MS 2011 v ledním hokeji. Song nazpívala Kristýna, která je známá zejména díky rádiovému hitu Horehroní. Tak co vy na to? Jaký je Váš názor po vyslechnutí písní?