No třeba uznat, že plno „slušných” chlapců bylo v té naší kabině po zisku zlata na mistrovství světa v hokeji 2002. Určitě jim to ale ani jeden Slovák nezazlívá. 🙂
Stiskni Enter pro hledání • Esc zavře
No třeba uznat, že plno „slušných” chlapců bylo v té naší kabině po zisku zlata na mistrovství světa v hokeji 2002. Určitě jim to ale ani jeden Slovák nezazlívá. 🙂