Není to vrcholový fotbal, ale penalta stojí zato. Chlapec má mušku na jedničku a zato si to i odskákal chudák brankář. 🙂
Stiskni Enter pro hledání • Esc zavře
Není to vrcholový fotbal, ale penalta stojí zato. Chlapec má mušku na jedničku a zato si to i odskákal chudák brankář. 🙂