Ještě stále si myslíte, že jezdíte ráno do práce přeplněným autobusem? Co si potom asi musí myslet Japonci z Tokia?
Stiskni Enter pro hledání • Esc zavře
Ještě stále si myslíte, že jezdíte ráno do práce přeplněným autobusem? Co si potom asi musí myslet Japonci z Tokia?