Nastartovat, zapnout štíty a můžeme jít na cestu… Za takový štít by se nemusela stydět ani loď Enterprise ze Star Treku 🙂
Stiskni Enter pro hledání • Esc zavře
Nastartovat, zapnout štíty a můžeme jít na cestu… Za takový štít by se nemusela stydět ani loď Enterprise ze Star Treku 🙂