Slovenští stříbrní chlapci si užívají stříbro z MS 2012 s fanoušky na Náměstí SNP v Bratislavě, těsně po příjezdu z Helsinek.
Stiskni Enter pro hledání • Esc zavře
Slovenští stříbrní chlapci si užívají stříbro z MS 2012 s fanoušky na Náměstí SNP v Bratislavě, těsně po příjezdu z Helsinek.